Telehaber.com

Ana Sayfa - İletişim

Tüm Haberler  -  Son Dakika  -  Güncel  -  Ekonomi  -  Dünya  -  Spor  -  Politika  -  Yaşam  -  Kültür Sanat  -  Magazin - Yerel Haberler
22 Mayıs 2019 Çarşamba 03:30 

Haberlerinde Ara:
Tüm haberlerde    Ekonomi Haberleri kategorisinde   

Yerel Haberler

Gündemdekiler
Recep Tayyip Erdoğan
Binali Yıldırım
Mevlüt Çavuşoğlu
Süleyman Soylu
Donald Trump
İçişleri Bakanı
Ekrem İmamoğlu
Fatih Terim
Kemal Kılıçdaroğlu
Hatice Çarpar
Yerel Haberler
İstanbul
Ankara
Samsun
İzmir
Bursa
Aydın
Antalya
Adana
Gaziantep
Kayseri
Politika
AKP
CHP
Anavatan
DYP
Recep Tayyip Erdoğan
Deniz Baykal
Spor
Fenerbahçe
Galatasaray
Beşiktaş
Trabzonspor
Haber
 
 
Günlük
Haber Başlıkları
Size her sabah günün haber başlıklarını e-mail ile gönderiyoruz.
 
E-mail
Abone ol
Abone iptal
 

 Son Dakika Haberleri
 Gazete Haberleri
 Haber Siteleri

 

Ekonomi Haberleri

Kripto Para Piyasa Hacmi 245 Milyar Doların Üstünde İşlem Görüyor
Kripto para birimleri piyasa hacmi dalgalanmaların etkisiyle 245 milyar dolar seviyesinde işlem görüyor. Piyasadaki 24 saatlik işlem hacmi de 76 milyar 949 milyon dolar olarak hesaplandı.
DHA, 21.5.2019 09:49
Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz | Yorumları oku | Benzer Haberler
  Türkiye Kömür İşletmeleri İhale İle Kömür Taşıma Hizmeti Satın Alacak
Türkiye Kömür İşletmeleri Ege Linyitleri İşletmesi Müdürlüğü'nün 180 bin ton kömürün yükleme, taşınma ve boşaltılması işi için verdiği ihale ilanı Resmi Gazete'de yayımlandı.
AA, 21.5.2019 09:20
Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz | Yorumları oku | Benzer Haberler

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

 sonraki sayfa >>

Rakamlar Bize Sanayide Dişlilerin Döndüğünü Gösteriyor"
Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, "Piyasalarda ufak sıkıntılı bir dönem geçirdik.
Bayram Tatilinde İç Pazarda Yüzde 90 Doluluk Beklentisi
Turizm sektöründe 9 günlük Ramazan Bayramı tatili dolayısıyla iç pazarda doluluk oranının yüzde 90'a ulaşması ve yaklaşık 10 milyon vatandaşın seyahat etmesi bekleniyor.
Ünlü Şef Jamie Oliver'ın Restoran Zinciri İflas Etti
İngiltere'nin ünlü şefi Jamie Oliver'ın restoran zinciri iflas etti. İflas sonrası 1.300 çalışan, işini kaybetme korkusu yaşıyor.
Manisa Kirazı, Güney Kore Yolcusu
Türkiye'den kiraz ithal etmek için Manisa'nın Alaşehir ilçesine gelen Güney Koreli heyet, ilçedeki kiraz bahçelerinde incelemelerde bulundu.
Adana'da Buğday Hasadı Sürüyor
Adana'da bu yıl 1 milyon 530 bin dönüm alandan yaklaşık 700 bin ton rekolte beklenen buğdayın hasadı sürüyor.
Socar Türkiye'de Yatırımlarına Devam Edecek"
STAR Rafineri Genel Müdürü Mesut İlter, "SOCAR, Türkiye'nin en büyük yatırımcılarından. Bugüne kadar 15 milyar dolar yatırım tamamlanmış vaziyette ve bu ilk etapta 19,5 milyar dolara çıkacak.
Bayram Tatilinde İç Pazarda Yüzde 90 Doluluk Beklentisi
Turizm sektöründe 9 günlük Ramazan Bayramı tatili dolayısıyla iç pazarda doluluk oranının yüzde 90'a ulaşması ve yaklaşık 10 milyon vatandaşın seyahat etmesi bekleniyor.
Tüpraş'taki Tis Görüşmeleri
Türkiye Petrol Rafinerileri AŞ (Tüpraş) Genel Müdürü İbrahim Yelmenoğlu, Toplu İş sözleşmesi (TİS) görüşmelerine ilişkin, şirket olarak başından beri masada uzlaşı sağlayarak çözüme ulaşma arzularının maalesef beklenen karşılığı bulmadığını belirtti.
Bakan Dönmez, Bakanlık Çalışanlarıyla İftarda Buluştu
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, iftarda bir araya geldiği mesai arkadaşlarına teşekkür ederek, "Bir senenin geriye dönüp muhasebesine baktığımızda hep sizlerin eserlerini görüyoruz.
Lokman Hekim'den Vatandaşlara "Süt" İkramı
Lokman Hekim Sağlık Grubunca, 21 Mayıs Dünya Süt Günü dolayısıyla gerçekleştirilen etkinlikte vatandaşlara süt dağıtıldı.
En Fazla Kaybettiren Yatırım Fonları
Yatırım fonları arasında günün en fazla kaybettirenleri, yüzde 2,56 ile "Ak Portföy Yeni Tekn. Yab. His. Sen. Fonu", yüzde 1,96 ile "İş Portföy Elektrikli Araç. Karma Fon" ve yüzde 1,70 ile "Yapı Kredi Port. Yab. Tek. Sek. His. Sen. Fonu" oldu.
Uluslararası Gs1 Organizasyonu Genel Kurulu
Ticaret Bakan Yardımcısı Sezai Uçarmak, "Perakende ticaretin alanı ile ilgili son günlerde bazı düzenlemeler yapmaya, kırmadan, dökmeden uygun çözümler bulmaya çalışıyoruz.
BDDK'dan Döviz Kararı
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), döviz alım işlemlerinde dövizin ilgili gerçek kişinin hesabına aktarılmasının ve kullanıma açılmasının bir iş günü valörlü olarak gerçekleştirilmesine karar verdi.
Sodexo, Bir Yılda 1,6 Milyondan Fazla Misket Kazandırdı
Sodexo, bir yılda 1,6 milyondan fazla misket kazandırdı.
Tarımda Başarının Anahtarı DSİ'nin Rolüdür"
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Yeni dönemde DSİ'de 2 milyon hektar daha sulamaya açmamız gereken alan var. Bu işin hem bütçe içi kaynaklarla hem de bütçe dışı kaynaklarla üstesinden geleceğiz.
Kriptopara – En Yüksek Hacimli 100'den 90'ı Yükseldi
– Kripto para birimleri piyasalarına ilişkin olumlu açıklamaların ardından piyasada yeniden başlayan artışın etkisiyle en yüksek hacimli 100 kripto para biriminden son 24 saatte 90'ı yükseldi ve piyasalarda toplam hacim 247 milyar doları aştı.
Atbd/terzioğlu: Gts'den Çıkarılmak İhracatımızı Geriletmez
Amerikan Türk İş Geliştirme Konseyi (ATBD Council) Genel Başkanı Uğur Terzioğlu, ABD'nin Türkiye'yi Genelleştirilmiş Tercihler Sistemi (GTS) programından çıkarmasının, Türkiye'nin bu ülkeye yaptığı ihracatı geriletmeyeceğini savundu.
Doğaya 800 Bin Yararlı Böcek Salındı
Tarımda kalite ve verimliliğin arttırılması amacıyla Konya Tarım ve Orman Müdürlüğünce laboratuvar ortamında üretilen 800 bin faydalı böcek doğaya salındı.
Balıkesir'de Gümrük Müdürlüğü Kurulmasına Onay
Balıkesir Sanayi Odası (BSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Ali Eğinlioğlu, Ticaret Bakanlığı tarafından Balıkesir Gümrük Müdürlüğünün kurulmasının uygun bulunduğunu bildirdi.
Hazine ve Maliye Bakanlığının Kulüplerin Finansal Süreçleri ile İlgili Tasarrufu Yok
Hazine ve Maliye Bakanlığı Basın Müşavirliğince, Bakan Berat Albayrak ve Bakanlığın kulüplerin finansal süreçleriyle ilgili bir tasarrufunun bulunmadığı bildirildi.

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

 sonraki sayfa >>