Telehaber.com

Ana Sayfa - İletişim

Tüm Haberler  -  Son Dakika  -  Güncel  -  Ekonomi  -  Dünya  -  Spor  -  Politika  -  Yaşam  -  Kültür Sanat  -  Magazin - Yerel Haberler
23 Temmuz 2024 Salı 07:25 

Haberlerinde Ara:
Tüm haberlerde    Ekonomi Haberleri kategorisinde   

Yerel Haberler

Gündemdekiler
Donald Trump
Kamala Harris
Recep Tayyip Erdoğan
Jose Mourinho
Benjamin Netanyahu
Aybüke Yalçın
Vladimir Putin
Barack Obama
Nancy Pelosi
Vahit Kirişci
Yerel Haberler
Istanbul
Ankara
Bursa
Izmir
Adana
Kayseri
Aydın
Kocaeli
Antalya
Samsun
Politika
AKP
CHP
Anavatan
DYP
Recep Tayyip Erdoğan
Deniz Baykal
Spor
Fenerbahçe
Galatasaray
Beşiktaş
Trabzonspor
Haber
 
 
Günlük
Haber Başlıkları
Size her sabah günün haber başlıklarını e-mail ile gönderiyoruz.
 
E-mail
Abone ol
Abone iptal
 

 Son Dakika Haberleri
 Gazete Haberleri
 Haber Siteleri

 

Ekonomi Haberleri

Fitch Ratings: CrowdStrike Yazılım Sorunu Sigorta Şirketlerini Etkilemeyecek
Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, CrowdStrike'dan kaynaklanan yazılım sorununun küresel sigorta ve reasürans şirketlerinin finansal sonuçları üzerinde önemli bir etki yaratmasının pek olası olmadığını bildirdi. Fitch'in açıklamasında, sigortacıların ön piyasa tahminlerinin orta ila yüksek tek haneli milyar dolar aralığında olabileceği ancak bu durumun sigorta şirketlerine önemli bir etki yapmayacağı belirtildi. Açıklamada, iş kesintisi, koşullu iş kesintisi ve siber sigortanın en çok etkileneceği ifade edilirken, seyahat sigortası, etkinlik iptali ve teknoloji hataları gibi daha küçük sigorta kollarının da etkileneceği vurgulandı. Sağlık ve hava yolu sektörlerinin Amerika kıtasının aksine Asya Pasifik ve Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'da daha fazla etkilendiği belirtildi.
AA, 23.7.2024 00:31
Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz | Yorumları oku | Benzer Haberler
  CrowdStrike Yazılım Sorunu Sigorta Şirketlerini Etkilemeyecek
Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings, CrowdStrike'dan kaynaklanan yazılım sorununun küresel sigorta ve reasürans şirketlerinin finansal sonuçları üzerinde önemli bir etki yaratmasının pek olası olmadığını bildirdi. Sigortacılar için önemli bir etkiye dönüşmeyeceği belirtilirken, en çok etkilenen sigorta kollarının iş kesintisi, koşullu iş kesintisi ve siber olduğu ifade edildi.
AA, 23.7.2024 00:28
Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz | Yorumları oku | Benzer Haberler

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, Spot Ethereum ETF Başvurularını Onayladı
ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), bazı spot Ethereum Borsa Yatırım Fonu (ETF) başvurularına nihai onayı verdi. BlackRock, Fidelity Investments ve Bitwise Asset Management gibi önemli varlık yönetim şirketleri, spot Ethereum ETF'lerinin işlem görmeye başlaması beklenen şirketler arasında yer alıyor. Spot Bitcoin ETF'lerinin onaylanmasının ardından, şimdi de spot Ethereum ETF'lerinin işlem görmesi bekleniyor.
ABD'de Spot Ethereum ETF Başvuruları Onaylandı
ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), bazı spot Ethereum Borsa Yatırım Fonu (ETF) başvurularına onay verdi. BlackRock, Fidelity Investments ve Bitwise Asset Management gibi şirketlerin spot Ethereum ETF'leri işlem görmeye başlayacak.