Telehaber.com

Ana Sayfa - İletişim

Tüm Haberler  -  Son Dakika  -  Güncel  -  Ekonomi  -  Dünya  -  Spor  -  Politika  -  Yaşam  -  Kültür Sanat  -  Magazin - Yerel Haberler
13 Kasım 2018 Salı 22:49 

Haberlerinde Ara:
Tüm haberlerde    Ekonomi Haberleri kategorisinde   

Yerel Haberler

Gündemdekiler
Recep Tayyip Erdoğan
Donald Trump
Mevlüt Çavuşoğlu
Fatih Terim
Cemal Kaşıkçı
Süleyman Soylu
Koray Şener
İçişleri Bakanı
Şenol Güneş
Hatice Çarpar
Yerel Haberler
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Bursa
Aydın
Adana
Gaziantep
Kayseri
Konya
Politika
AKP
CHP
Anavatan
DYP
Recep Tayyip Erdoğan
Deniz Baykal
Spor
Fenerbahçe
Galatasaray
Beşiktaş
Trabzonspor
Haber
 
 
Günlük
Haber Başlıkları
Size her sabah günün haber başlıklarını e-mail ile gönderiyoruz.
 
E-mail
Abone ol
Abone iptal
 

 Son Dakika Haberleri
 Gazete Haberleri
 Haber Siteleri

 

Ekonomi Haberleri

Reel Sektörün Döviz Borcu, Kaldırılamayacak Bir Borç Değil"
İstanbul Sanayi Odası (İSO) Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan, reel sektörün yaklaşık 220-230 milyar dolar arasında bir döviz borcuna sahip olduğunu belirterek, "Bu borç aslında Türkiye ekonomisi için kaldırılamayacak bir borç değil.
AA, 13.11.2018 15:04
Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz | Yorumları oku | Benzer Haberler
  İso Başkanı Bahçıvan: "(Konkordatonun Suistimal Edildiği Söylemleri) Çok Haksız Diyemeyeceğim Bu...
İSO Başkanı Bahçıvan: "(Konkordatonun suistimal edildiği söylemleri) Çok haksız diyemeyeceğim bu şekilde söyleyenlere. Konkordato dünya alacak sisteminde yer etmiş bir uygulama.
AA, 13.11.2018 11:01
Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz | Yorumları oku | Benzer Haberler

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

 sonraki sayfa >>

TMSF, Adularya Enerji'yi 1,4 Milyar TL'ye Satışa Çıkardı
TMSF, Naksan Holding bünyesindeki Adularya Enerji'yi 1,4 milyar TL muhammen bedel ile satışa çıkardı. Kurumun 31 arsa ve maden sahası bulunuyor.
SGK, Emekli Olacak BAĞ-KUR'luların İlk Aya İlişkin Aylıklarını 5 Gün İçerisinde Yatıracak
Sosyal Güvenlik Kurumu, emekli olacak BAĞ-KUR'luları sevindiren önemli bir uygulama başlattı. BAĞ-KUR'luların, ilk aya ilişkin emekli aylıkları, 5 gün içinde hesaplarına yatırılacak.
Gıda Güvenliği ve Ambalajlamada Yaratıcı Çözümler
Ordulu olan Engin Bey, 2005 yılından beri ambalaj sektöründe çeşitli makine projelerinde çalıştıktan sonra 2014 yılında Kronorm firmasını kurmuştur. Aslen tasarımcı olan Engin Bey sektöre ve ürettiği makinelere yansıtmakta. Bugün 12 ülkeye ihracat yapan bir firma.
KBT Konveyör Sektöre Kalite Katıyor
KBT konveyör 2014 yılında kurulan bir firma. Daha önce lojistik sektöründe uzun yıllar çalışan Kaan Darama, Bülent Keçeli ile birlikte bu firmayı kurmuştur.
Çikolatanın Kalbi, İpekzade Çikolata
İpekzade çikolata Malatya Battalgazi'de hizmet veren bir firmadır. Taze meyvelerden yapmış oldukları çikolata ve aynı zamanda incir ve üzümden yapmış oldukları kayısı döneriyle meşhur bir firma.
Ağaca İmza Atıyoruz
İmza Mobilya, 2000 yılından beri faaliyet gösteren bir firma. İmalatçı bir firma olan imza mobilya kaliteye önem veren, Satış sonrası hizmet de veren bir firma. El oyması ve eski Osmanlı eserleri üretmekteler.
Sanayide Amerika'ya Açılan Kapımız
Aslen Giresunlu olan Özcan Yabukoğlu, 1987 yılında Amerika'da aldığı eğitim ve edindiği tecrübeyle 1995 senesinde kendi firması olan Güröz Metali kurmuştur.
Yerli Üretim, Güvenilir Marka Gastroplast
Gastro Plast, 3 ortak olarak 2015 yılında kurulan bir firma. Ortaklar daha önce plastik enjeksiyon baskı işinde edinmiş oldukları tecrübelerle Gastro Plast, firmasını yaratmıştır.
Sektörde Türkiye'nin Lider Fırın Markası
Fırınmak fırın teknolojileri, 2007 yılında Konya'da kurulan bir firmadır. Firma dünya çapında ithalat ve ihracat yapmaktadır. Teknolojiye ayak uyduran, yenilikçi ve müşterilerin hayal ettiği ürünleri Fırınmak fırın teknolojileri olarak hayal edilen ürünleri yapabilme özelleğine sahip bir firma.
Daima Yenilik Daima Kalite Daima Güvence
EGS Mutfak Mutfak ekipmanları 2002 yılında İzmir'de kuruldu. 25 kişilik bir ekipten oluşmaktadır. 20 devlete ihracat yapmaktadır. Genelde ana ürün olarak pizza fırınları, konfeksiyonlu fırınlar, büyük ekmek tarzında pasta, börek fırınları üretmekte.
Kendinizi Şımartın: Ulaş Dinçer Bayan Kuaförü
Ulaş Dinçer bayan kuaförü, İstanbul, Maltepe'de müşterilere hizmet sunuyor. 1991 yılından beri sektörün içinde olan firma sahibi Ulaş Bey, kaliteyi güler yüzle birleştirip müşterilerine kapısını açıyor.
Teknolojiye Ayak Uydurun
Baycan GSM, İstabul Ümraniye'de yer alan bir işletme. Coşkun Baycan işletmenin sahibi. Telefon ve GSM, Türkiye'ye adım atar atmaz bu hizmeti vermeye başlamış. Yaklaşık 20 yıldır da hizmet veriyor.
Ambalajda Çözüm Ortağınız AHS Yılmaz Matbaa
AHS Yılmaz matbaa , 30 yıldır sektör deneyimi olan Ali Rıza Yılmaz ve Halil Yılmaz tarafından kurulan bir firma. Türkiye'nin önde gelen büyük firmalarıyla çalışan köklü bir firma yapısına sahip köklü müşteri portfolyosu bulunan bir firma.
Geri dönüşüme İNANmak
İnan Plastik Makinaları A.Ş.1991 yılından beri Plastik Geri Dönüşüm sektörüne hizmet eden her türlü plastik malzemenin boyut küçültmesi işlemini gerçekleştirmekte, geri kazanım talepleri doğrultunda makinaların, anahtar teslim geri dönüşüm hatlarının ve termoform makinalarının üretimini yapmaktadır.
Biber Görünümlü Limon Görenleri Şaşkına Çevirdi
Hatay'ın Dörtyol İlçesi'nde yaşayan narenciye üreticisi Ayşe Can, bahçesinde bulunan limon ağacının dalında gördüğü bibere benzeyen limonlarla şaşkınlığa uğradı.
İso Başkanı Bahçıvan: "Üretimin Üzerindeki Finansman Yükünün Mümkün Olduğu Kadar Azaltılması,...
İSO Başkanı Bahçıvan: "Üretimin üzerindeki finansman yükünün mümkün olduğu kadar azaltılması, makule getirilmesi, hatta kökünden kaldırılması gerek."
İso Başkanı Bahçıvan: "Bu Faiz Oranları ile Türkiye'nin Bırakın Yeni Yatırım Yapması, Mevcudu Bile...
İSO Başkanı Bahçıvan: "Bu faiz oranları ile Türkiye'nin bırakın yeni yatırım yapması, mevcudu bile sürdürmesi mümkün değil."
İso Başkanı Bahçıvan: "Doğru Yatırımlar, Hedefler, Finansman Politikaları ve Yatırımcılar Tespit...
İSO Başkanı Bahçıvan: "Doğru yatırımlar, hedefler, finansman politikaları ve yatırımcılar tespit edildikten sonra, teknolojide akılcı yatırımlar yapıldıktan sonra, Türkiye cari açık sorununu aşar."
İso Başkanı Bahçıvan: "Alınan Tedbirler Piyasalarda Bir Canlanma Oluşturdu."
İSO Başkanı Bahçıvan: "Alınan tedbirler piyasalarda bir canlanma oluşturdu.
İso Başkanı Bahçıvan: "Dövizin Mutlaka Dengeye Oturması Çok Önemliydi, Şu Anda Bu Konuda Pozitif...
İSO Başkanı Bahçıvan: "Dövizin mutlaka dengeye oturması çok önemliydi, şu anda bu konuda pozitif gelişmeler var."

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

 sonraki sayfa >>