Telehaber.com

Ana Sayfa - Üyelik - İletişim

Tüm Haberler  -  Son Dakika  -  Güncel  -  Ekonomi  -  Dünya  -  Spor  -  Politika  -  Yaşam  -  Kültür Sanat  -  Magazin - Yerel Haberler
18 Aralık 2017 Pazartesi 21:25 

Haberlerinde Ara:
Tüm haberlerde    Politika Haberleri kategorisinde   

Yerel Haberler

Gündemdekiler
Donald Trump
Recep Tayyip Erdoğan
Binali Yıldırım
Kemal Kılıçdaroğlu
Mesut Yılmaz
Yavuz Yılmaz
Mevlana Celaleddin İ Rumi
Süleyman Soylu
Vladimir Putin
Reza Zarrab
Yerel Haberler
İstanbul
Ankara
İzmir
Bursa
Antalya
Aydın
Adana
Konya
Gaziantep
Kayseri
Politika
AKP
CHP
Anavatan
DYP
Recep Tayyip Erdoğan
Deniz Baykal
Spor
Fenerbahçe
Galatasaray
Beşiktaş
Trabzonspor
Haber
 
 
Günlük
Haber Başlıkları
Size her sabah günün haber başlıklarını e-mail ile gönderiyoruz.
 
E-mail
Abone ol
Abone iptal
 


 Son Dakika Haberleri
 Gazete Haberleri
 Haber Siteleri

 

Politika Haberleri

AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Berger
Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger, "Kendi deneyimimden yola çıkarak şunu net bir şekilde söyleyebilirim ki zaman zaman yaşadığımız ırkçılık, yabancı düşmanlığı, İslam düşmanlığı, karşıtlığı sorunu olsun, bunlarla mücadele edebilmenin yolu, aslında...
AA, 18.12.2017 18:36
Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz | Yorumları oku | Benzer Haberler
  CHP'li Cankurtaran'dan Rıdvan Dilmen ve Bahçeli'ye Eleştiri
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Öney Cankurtaran, Cumhurbaşkanı Erdoğan için 'Parkasız Deniz Gezmiş' benzetmesi yapan eski futbolcu Rıdvan Dilmen'i eleştirdi.
DHA, 18.12.2017 16:19
Arkadaşına Gönder | Yorum Yaz | Yorumları oku | Benzer Haberler

Sayfa: 1 2

 sonraki sayfa >>

CHP'lilerden Bakan Soylu'ya 'Sen Bittin' Tepkisi
İZMİR'de toplanan CHP Konak ilçe örgütü üyeleri, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na söylediği "Sen bittin" sözüne tepki gösterdi.
Çavuşoğlu: ABD'nin Kudüs Kararı, Müslümanların Sinir Uçlarına Dokunmaktır (2)
'CHP'Lİ KARDEŞLERİM; UYANIN'Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Bursa programlarının devamında Ak Parti Kestel İlçe Başkanlığının 6'ncı olağan kongresine katıldı.
AK Parti Myk Toplantısı Sona Erdi
AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı sona erdi.
CHP Kurultayına Doğru
CHP'nin 36'ncı Olağan Kurultayı'nın ilanı yayımlandı.
2018 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, "AB, olmazsa olmazımız mı? Değil. Dayatmalarla ülkemizi rencide edecek şekilde, yapılmayacak şeyler önümüze getirildiği zaman da AB üyesi olma şartımız yok." dedi.
AK Parti Myk Toplandı
AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK), Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.
Anadolu Dünya Dolu" Programı
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, sığınmacılara yönelik yardımlara ilişkin, "Hadi Avrupalıların riyakarlıklarını anladık da bizim ana muhalefet partisi niye bu işin peşine düştü onu bilemiyoruz.
2018 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
AK Parti Muğla Milletvekili Hasan Özyer, "Hedefimiz, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün de isabetle belirttiği gibi, muasır medeniyet seviyesidir yani bugünkü tabirle, Batı normlarının da üstündedir.
AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Berger İzmir'de
Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger, "Kendi deneyimimden yola çıkarak şunu net bir şekilde söyleyebilirim ki zaman zaman yaşadığımız ırkçılık, yabancı düşmanlığı, İslam düşmanlığı, karşıtlığı sorunu olsun, bunlarla mücadele edebilmenin yolu, aslında...
AK Parti Baskil İlçe Kadın Kollarında Yeni Dönem
AK Parti Baskil İlçe Kadın Kolları Başkanlığına Fatma Yücer seçildi.
Rusya Devlet Duması Heyeti TBMM'de
TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi ve AK Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur, Rusya Devlet Duması Güvenlik, Rüşvet ve Yolsuzlukla Mücadele Komisyonu Başkanvekili Alexey Vibornovi ve Bağımsız Devlet Topluluğu ve Avrasya Entegrasyon Komisyonu Başkanvekili Umakhan Umakhanov ile bir araya geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan : Bizim Göçmenler Konusunda Başımız Ne Kadar Dikse, Kendilerini Modern Olarak...
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Dünya Göçmenler Günü nedeniyle düzenlenen 'Anadolu Dünya Dolu' Programı'nda konuştu.
Ikyb, Talabani'nin Yerine Lider Seçeceği Kongre Tarihini Belirledi
IRAK Kürdistan Yurtseverler Birliği (IKYB), 3 Ekim 2017 tarihinde tedavi gördüğü Almanya'da hayatını kaybeden Genel Sekreteri Celal Talabani'nin yerine yeni lider ve yönetim kadrosu belirlemek için kongre tarihini belirledi.
Rusya Devlet Duması Heyeti TBMM'de
TBMM Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Başkanı Alpaslan Kavaklıoğlu, "Her ne kadar terör örgütleri yerli aktörler kullansalar da kaynak olarak çıkış noktası yabancı kaynaklar.
AK Parti Giresun İl Başkanı Şenlikoğlu Açıklaması
AK Parti Giresun İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Türkiye hedeflerine ulaşana dek, milletçe durmadan çalışıp üreteceklerini, güçlü Türkiye'yi hep birlikte inşa edeceklerini söyledi.
AK Parti Erzurum Milletvekili Ilıcalı Açıklaması
AK Parti Erzurum Milletvekili Mustafa Ilıcalı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığının 2017'de Erzurum için 490 milyon lira harcadığını, kente son 14 yılda 770 milyon liralık eğitim, 838 milyon liralık da sağlık yatırımı yapıldığını söyledi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Cankurtaran Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Öney Cankurtaran, "Benim içimin de en çok acıdığı, bizim o birbirimize bağlılığımız, kardeşliğimiz hiçbir şekilde kimliğe bakılmaksızın ülkemize sahip çıktığımız günler, maalesef özlemle aranan günler haline geldi.
CHP Grup Başkanvekili Özel Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya bakanlığının bütçe görüşmelerinde sordukları sorulara yanıt alamadıklarını belirterek, "Adalet ve Kalkınma Partisi Vedat Demir'den de Sayın Süleyman Soylu'dan da rahatsızdır.
Hdp Grup Başkanvekili Kerestecioğlu Açıklaması
HDP Grup Başkanvekili Filiz Kerestecioğlu, New York'ta tutuklu bulunan Halk Bankası eski Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla'nın yargılandığı davada tanık olarak ifade veren Rıza Sarraf'ın ortaya attığı iddialarla ilgili hükümet yetkilileri ve üst düzey yöneticileri hakkında suç...

Sayfa: 1 2

 sonraki sayfa >>