Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü, Kitap Bağışıyla Kütüphaneye Destek Verdi
Güvenli Limanlardan Aydınlık Geleceğe Projesi kapsamında, Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü personeli tarafından alınan kitaplar, Çanakkale Mehmet Akif Ersoy İl Halk Kütüphanesi'ne bağışlandı. Kitapların bağışlanması dolayısıyla düzenlenen programda, kitaplar okuyucularla buluşturuldu. Emniyet Müdürü Selim Arıcı, emniyet personelinin ve kütüphane görevlilerinin desteğiyle gerçekleşen bu bağışın önemine vurgu yaparak, gençlerin aydınlanması için küçük bir ışık yakabildiklerini ifade etti. Kütüphane Müdürü Ali Osman Ünal da emniyetin desteğinin kendilerini gururlandırdığını belirterek, ilerleyen günlerde daha fazla projeye imza atacaklarını söyledi ve diğer kurumlardan benzer destekleri beklediklerini dile getirdi.
AA, 7.2.2024 15:53
Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır. Haberle ilgili düşüncenizi buraya
yazmak için yukarıdaki Yorum Yaz linkine tıklayınız.
Konuyla ilgili diğer haberler
İlişkili güncel haber bulunamadı..
Bu sayfada giriş kısmına yer verilen
haberlerin her türlü telif hakkı giriş metninin altında yer alan haber
kaynaklarına aittir. Haber girişlerine bu sayfada, telif hakları mevzuatına
uygun bir şekilde, bilgi vermek amacıyla yer verilmiştir ve tıklandıklarında
doğrudan doğruya haber kaynağının web sitesinde ilgili sayfaya geçiş
yapılır. 27.7.2024 07:30:27