MAKÜ Öğrencileri, Depremde Kaybettikleri Arkadaşları İçin Hatıra Ormanı Oluşturdu
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) öğrencileri, 6 Şubat depremlerinde kaybettikleri arkadaşları anısına kampüste hatıra ormanı oluşturdu. Eğitim Fakültesi'nde okuyan öğrenciler, anma programı düzenleyerek vefat eden arkadaşları için yazdıklarını okudu. Ardından fakültenin önündeki alana fidanlar diken öğrenciler ve akademisyenler, hatıra ormanına yitirdikleri öğrencilerin isimlerini verdi. Rektör Prof. Dr. Hüseyin Dalgar, programı düzenleyen öğrencilerin davranışını övgüyle karşıladı ve Türkiye'nin bir araya gelmeyi başarabilen büyük bir millet olduğunu vurguladı. Arkadaşları ise projeyi hayata geçirerek Merve, Buse ve Zelal'i hiçbir zaman unutmayacaklarını belirtti.
AA, 14.5.2024 15:55
Bu habere henüz hiç yorum yazılmamıştır. Haberle ilgili düşüncenizi buraya
yazmak için yukarıdaki Yorum Yaz linkine tıklayınız.
Konuyla ilgili diğer haberler
İlişkili güncel haber bulunamadı..
Bu sayfada giriş kısmına yer verilen
haberlerin her türlü telif hakkı giriş metninin altında yer alan haber
kaynaklarına aittir. Haber girişlerine bu sayfada, telif hakları mevzuatına
uygun bir şekilde, bilgi vermek amacıyla yer verilmiştir ve tıklandıklarında
doğrudan doğruya haber kaynağının web sitesinde ilgili sayfaya geçiş
yapılır. 27.7.2024 02:35:43