Aydın'da motosiklet sürücüsü kaza sonucu hayatını kaybetti
Aydın'da bir akaryakıt istasyonuna girmeye çalışan motosiklet sürücüsü, otomobille çarpışarak yaralandı. Kazadan 2 gün sonra hayatını kaybeden sürücünün ölümü ailesini ve sevenlerini yasa boğdu. Jandarma, kazaya neden olan otomobil sürücüsünü gözaltına aldı.
DHA ,
13.7.2024 16:29
Arkadaşına Gönder
|
Yorum Yaz |
Yorumları Oku |
Benzer Haberler
Aydın'da Akaryakıt İstasyonu Kazası: Motosiklet Sürücüsü Hayatını Kaybetti
Aydın'da akaryakıt istasyonuna girmeye çalışan otomobille çarpışan motosiklet sürücüsü Batuhan Günay, kazadan 2 gün sonra hayatını kaybetti. Kazada yaralanan Günay, hastanede yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
DHA ,
13.7.2024 16:26
Arkadaşına Gönder
|
Yorum Yaz |
Yorumları Oku |
Benzer Haberler
Aydın'da motosiklet kazasında hayatını kaybeden sürücü
Aydın'ın Sultanhisar ilçesinde otomobille çarpışan motosikletin sürücüsü tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
AA ,
13.7.2024 11:31
Arkadaşına Gönder
|
Yorum Yaz |
Yorumları Oku |
Benzer Haberler
Aydın'da motosiklet kazasında hayatını kaybeden sürücü
Aydın'ın Sultanhisar ilçesinde otomobille çarpışan motosikletin sürücüsü tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
AA ,
13.7.2024 11:20
Arkadaşına Gönder
|
Yorum Yaz |
Yorumları Oku |
Benzer Haberler
Aydın'da motosikletle otomobil çarpışması: Sürücü ağır yaralandı
Aydın'ın Sultanhisar ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, motosikletle otomobil çarpıştı. Kazada motosiklet sürücüsü ağır yaralandı ve hastaneye kaldırıldı. Olay yerine sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi.
AA ,
12.7.2024 16:47
Arkadaşına Gönder
|
Yorum Yaz |
Yorumları Oku |
Benzer Haberler
Aydın'da motosiklet kazası: Sürücü ağır yaralandı
Aydın'ın Sultanhisar ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, otomobil ile motosiklet çarpıştı ve motosiklet sürücüsü ağır yaralandı. Yaralı sürücü, hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.
AA ,
12.7.2024 16:45
Arkadaşına Gönder
|
Yorum Yaz |
Yorumları Oku |
Benzer Haberler
Aydın Belediyeleri Ekonomik Krizin Etkilerini Azaltmak İçin İş Birliği Yapacak
Aydın Büyükşehir Belediyesi ile Aydın'ın CHP'li 13 ilçe belediyesi, vatandaşların ekonomik krizin etkilerini azaltmak için iş birliği yapacaklarını açıkladı.
ANKA ,
10.7.2024 16:26
Arkadaşına Gönder
|
Yorum Yaz |
Yorumları Oku |
Benzer Haberler
Pahalılıktan Yakınan Pazarcı Esnafı, CHP'li Bülbül'e Dert Yandı: "Bizi Görmüyorlar. Yarın Erken Seçim Olsun"
CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, Aydın Sultanhisar’da pazar ziyareti yaptı. Bülbül’e pazarda satışların azalmasından ve ürünlerin pahalılığından yakınan esnaf, “Erken seçim olsun istiyorum. Yarın seçim olsun istiyorum” dedi.
ANKA ,
5.7.2024 13:51
Arkadaşına Gönder
|
Yorum Yaz |
Yorumları Oku |
Benzer Haberler
Pahalılıktan Yakınan Pazarcı Esnafı, CHP'li Bülbül'e Dert Yandı: "Bizi Görmüyorlar. Yarın Erken Seçim Olsun"
CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, Aydın Sultanhisar’da pazar ziyareti yaptı. Bülbül’e pazarda satışların azalmasından ve ürünlerin pahalılığından yakınan esnaf, “Erken seçim olsun istiyorum. Yarın seçim olsun istiyorum” dedi.
ANKA ,
5.7.2024 13:39
Arkadaşına Gönder
|
Yorum Yaz |
Yorumları Oku |
Benzer Haberler
Aydın'da Örtü Altı Çilek Üretimi: İşçiler Zorlu Şartlarda Çalışıyor
Aydın'da örtü altı çilek üretimi yapılan seralarda çalışan işçiler, 50 derecelere ulaşan sıcaklıklarda zorlu şartlarda çalışarak geçimlerini sağlıyor. Sıcaklıkların artmasıyla birlikte işçilerin çalışma koşulları daha da zorlaşıyor. Mesailerini güneşin doğumuyla başlayan işçiler, saat 12.00'de sona erdiriyor. Plastik örtü altında oluşan sera etkisiyle sıcaklık 50 dereceye kadar çıkıyor. İşçiler, su içerek ve serinlemeye çalışarak bu zorlu şartlara dayanmaya çalışıyor. Çilek işçileri, ekmek parası için bu zorlu şartlarda çalışmaya devam ettiklerini belirtiyor.
AA ,
12.6.2024 12:55
Arkadaşına Gönder
|
Yorum Yaz |
Yorumları Oku |
Benzer Haberler
Aydın'da Örtü Altı Çilek Üretimi: İşçiler Zorlu Şartlarda Çalışıyor
Aydın'da örtü altı çilek üretimi yapan işçiler, yüksek sıcaklıklarda çalışarak geçimlerini sağlıyor. Sıcaklıkların 50 dereceye ulaştığı sera içinde çalışan işçiler, güneşin doğumuyla başlayan mesailerini su içerek ve kısa molalar vererek sürdürüyor. Çilek işçileri, zorlu şartlara rağmen ekmek parası için çalışmaya devam ediyor.
AA ,
12.6.2024 12:53
Arkadaşına Gönder
|
Yorum Yaz |
Yorumları Oku |
Benzer Haberler
İlgili Kişiler
Fazıl Törün
SULTANHİSAR Belediye Başkanı
Tel: 3514343
Faks: 3513290
Hüseyin Özer
SALAVATLI Belediye Başkanı
Tel: 3555003
Faks: 3555025
Osman Yıldırımkaya
Tel: 2563019
Faks: 3563295